Rezerwacje i płatnosci

1. Ceny

Pełny koszt uczestnictwa w odosobnieniu (zakwaterowanie, wyżywienie i wszystkie zajęcia) zależy od rodzaju pokoju. Ośrodek oferuje noclegi w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych oraz w zabytkowej chacie. Ceny przedstawia poniższa tabela:

Opis Cena PLN
dwa pokoje, 3- i 4-osobowe, ze wspólną łazienką w zabytkowej "Chacie" 490
pokoje 4 os. lub 3 os. przejściowy z łazienką 600
pokój 3 os. z łazienką 650
dwa pokoje 2 os.ze wspólną łazienką 650
pokój 2 os. z łazienką  720

 

2. Formularz rezerwacji i RODO

 • W celu rezerwacji miejsca na odosobnieniu prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji online.
 • W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz od nas mail z dalszymi wskazówkami.

  Wszystkie informacje podane w formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu organizacji odosobnienia. Na końcu formularza rezerwacji znajdziecie link do opisu sposobu wykorzystania danych osobowych oraz adres mailowy administratora danych. Przedstawiamy je również tutaj:
      klauzula RODO - link
      e-mail:


3. Darowizny

Jeśli chcesz wesprzeć członków Sanghi, którzy są w trudnej sytuacji finansowej i umożliwić im udział w odosobnieniu, prosimy o wpłatę darowizny.

W tym celu utworzyliśmy fundusz wsparcia, który jest finansowany z datków tych, którzy są w stanie i chcieliby praktykować wielkoduszność, dzieląc się z innymi swoimi zasobami materialnymi.

Jeśli jesteś zainteresowany:

 • wspieraniem innych członków Sanghi – prosimy o wpłacanie datków przy okazji przelewów lub po prostu o przekazywanie datków, jeśli nie przyjeżdżasz na odosobnienie, ale chciałbyś je wpłacić.
 • przyjęciem wsparcia – prosimy pamiętać, że o wsparcie mogą ubiegać się tylko osoby, które w przeciwnym razie miałyby trudności z uczestnictwem w odosobnieniu; w tej kwestii zdajemy się na waszą ocenę. Wsparcie będzie przyznawane osobom, które regularnie uczestniczą w działaniach Sanghi od co najmniej roku, choć mogą być wyjątki. Maksymalna kwota wsparcia wynosi 250 zł
  Wnioski o przyznanie wsparcia, z podaniem kwoty, prosimy przysyłać na adres:

 
4. Dane rachunku bankowego

Nr konta: PL 75 2490 0005 0000 4500 6551 4865
Bank: Alior Bank
Odbiorca: Sangha Uśmiech Buddy
Cel: Odosobnienie 2022 - imię nazwisko