Lipowa Dolina 2021

LD2021pl2LD2021 2

 

Drogie, drodzy,

Wszystkie miejsca w Lipowej Dolinie zostały już zapełnione, więc przyjmujemy tylko zapisy na listę rezerwową. Jeśli jakieś miejsce się zwolni – skontaktujemy z się z Wami.

Zapisy na ZOOM przyjmujemy oczywiście bez ograniczeń.


Zapraszamy na nasze coroczne wrześniowe odosobnienie w Lipowej Dolinie. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, poprowadzi je nasz nauczyciel, Murray Corke, który tak opisał wątek tego odosobnienia:

 

Trzy Wrota Wyzwolenia – bezoznakowość, bezcelowość i pustość – oferują sposoby uwolnienia nas od nawykowych wzorców, które mogą uczynić nas sztywnymi, zorientowanymi na cel i odizolowanymi.

To odosobnienie jest dla każdego, kto chce do swojego życia dodać więcej lekkości, wolności i wglądu. Będziemy mieli również okazję do budowania przyjaźni i wspólnoty z innymi praktykującymi.

 

Bardzo chcemy, aby wszyscy spotkali się osobiście, ale nikt z nas przecież nie wie, jak będzie wyglądała sytuacja na przełomie sierpnia i września. Dlatego – powodowani troską o zdrowie nas wszystkich – przygotowujemy nasze odosobnienie, podobnie jak w zeszłym roku, zarówno w formie spotkania w Lipowej Dolinie, w formie spotkania w internecie, jak i mieszanej. Bierzemy też pod uwagę scenariusz, w którym Murray będzie musiał pozostać w Wielkiej Brytanii i będzie łączył się z nami przez internet.

Formularz do wypełnienia i dokładniejsze informacje znajdziecie w menu Rezerwacje.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

Do zobaczenia – w Lipowej Dolinie lub zdalnie

Zespół organizacyjny z Sanghi Uśmiech Buddy, Sanghi Dotyk Ziemi, Sanghi Cud Uważności, Humanum i Sanghi Serce Lotosu.

 

 


 Najważniejsze dane odosobnienia:

Nauczyciel: Murray Corke, Wielka Brytania
(zapewnione tłumaczenie w obu kierunkach)

Miejsce: Ośrodek Lipowa Dolina koło Kazimierza Dolnego

Rozpoczęcie: 9 września, ok. 16.00 (czwartek)
Zakończenie: 13 września, ok. 16.00 (poniedziałek)

e-mail: