2010

2010.10.27 wolontariat w fundacji "Dobrze, że jesteś"

Witajcie,
Zapraszamy na kolejne spotkanie w środę 27 października. Dzwon rozpoczynający medytację zabrzmi jak zwykle o 18:45, dlatego przyjdźcie nieco wcześniej, by chwilę pobyć we wspólnej przestrzeni, napić się herbaty (ktoś jest już od 18-tej). To spotkanie będzie nieco inne, nie proponujemy specjalnego tematu, ani tekstu. Za to będziemy mieli gościa. Odwiedzi nas podczas dzielenia Agnieszka, która zajmuje się wolontariatem, poszukuje ludzi, którzy chcieliby się podzielić swoim czasem z potrzebującymi z oddziałów onkologicznych w Warszawie. Agnieszka przyjdzie nam o tym opowiedzieć, a my będziemy mogli się zastanowić, czy chcemy się włączyć w taką inicjatywę - jako sangha albo indywidualnie. Już od jakiegoś czasu mysleliśmy na spotkaniach Rady, czy nie czas na to, by zacząć robić coś dla innych jako wspólnota. To dobry moment, by o tym porozmawiać.

Jeśli możecie, przynieście coś do przekąszenia - mam wrażenie, źe nikt się nie zgłosił tym razem do przygotwania posiłku. A jeśli się zgłosił, a ja o tym nie wiem - niech ten Ktoś się odezwie :))

Przypominam też o naszej białej skrzyneczce - wyrazie wdzięczności

Uśmiechy,

TC