Drodzy!

Uwaga!

Od 15 listopada 2021 spotykamy się znowu tylko zdalnie – przez platformę Zoom. Osoby zapisane na listę mailingową otrzymują co tydzień zaproszenie, wraz z przypomnieniem identyfikatora i hasła do spotkania

 

Z SANGHĄ DO ŚWIATA

Z utęsknieniem wyczekujemy czasu, kiedy spotkania w fizycznej obecności będą możlliwe. Wtedy też chcielibyśmy pojawić się w miejscach, gdzie nie wiedzą o nas – i o tym, że w Warszawie istnieje grupa, z którą można wspólnie praktykować uważność wg nauk Thich Nhat Hanha.

Moglibyśmy w takich miejscach (domy kultury? kawiarnie? inne miejsca aktywności lokalnej?) zorganizować Dzień Uważności, Wieczór Uważności, prelekcję lub projekcję filmu.

Jeśli wiesz o miejscu, którego opiekunowie byliby zainteresowani takim spotkaniem (bez ponoszenia kosztów np. wynajmu sali), miło nam będzie, jeśli dasz nam znać. Idealne byłoby miejsce, w pobliżu którego można odbyć wspólną plenerową medytację w chodzeniu.

 

PORANNE MEDYTACJE - za pomocą programu Skype:

Osoby chcące przyłączać się przez Skype'a do wspólnych medytacji o 7.30 prosimy o przesłanie nam mailem swojej Skype'owej nazwy (nicka) – dodamy Was do listy i będziemy do Was dzwonić codziennie o tej porze.